Anaokulu Kağıt Katlama Etkinliği

Anaokulu Kağıt Katlama Etkinliği

Anaokulu Kağıt Katlama Etkinliği

Anaokulu etkinliklerine devam ediyoruz. İpek ile neler yapıyorsak sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Çok güzel etkinlikler bulunuyor ve sizlerde evinizde çocuklarınız ile yapabilirsiniz. Bunlardan bir tanesi de bizim çok severek yaptığımız kağıt katlama etkinliği oldu. Yapılışı ve malzemeler şu şekilde :
Malzemeler :
Renkli fon kartonlar
Makas
Yapıştırıcı
Resim
Yapılışı :
Renkli fon kartonlarını istediğiniz genişlikte tek tek kesin. Kesmiş olduğunuz kartonları yuvarlayın, yuvarladıktan sonra uçlarında yapıştırın, biz yapıştırmak için çift taraflı bant kullandık. Resim olarakta Atatürk resmimizi vardı ,onun etrafını yuvarlamış olduğumuz kartonlarla süsledik ve bakın ne çıktı karşınıza. 
Bu etkinlik çocuklarımızın makas nasıl tutulması gerektiği, düzgün nasıl kesiliyor, renklerin uyumunu bir kez daha göstermekte . Biz yaparken çok eğlendik , hadi sizlerde farklı resimler üzerinde uygulayın.
kayıt katlama
atatürk
anaokulu kağıt katlama
Anaokulu Aile Katılım Günü Etkinliğinde neler yapıldı? Hadi buyrun.

3 Beğen

Yapılan Yorumlar

 1. Ne güzel bir etkinlik bu böyle, hem kolay hem eğlenceli

 2. Ailece yapılan çok güzel etkinlikleriniz var, bizde deneyelim bakalım

 3. 3 sene önce

  Benimde kızım var bizde siz ne yaparsanız onu yapıyoruz ,güzel ve eğlenceli oluyor teşekkürler.

 4. Benim kızımda okulda yapmış , bu etkinlikler güzel oluyor gerçekten

 5. 3 sene önce

  Anaokulu öğretmeniyim bende , staj döneminde bizde çocuklarla yapmıştık, güzel ve eğlenceli aktiviteleri seviyorum. Aslında bunları ödev olarak verirken çocuğun ailesiyle nasıl vakit geçirdiği çok önemli. Sizi yeni buldum, bundan sonra takipteyim ,sanırım kızınız anaokulunu bitirdi, başarılarının devamını diliyorum.Sevgiler.

 6. Bu etkinlikleri çok seviyorum, çok eğlenceli oluyor.

 7. Anaokuluna giden bir oğlum var ve her hafta değişik etkinlikler yapıyorlar bu etkinliğide mutlaka yapmalılar.Süpermiş.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir